На Дніпропетровщині дитячу “еліту” змушують навчатися російською

31 грудня 2020 о 18:00 - 2069

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині дитячу “еліту” змушують навчатися російською
При цьому українською мовою в “спецсадочку” не спілкуються зовсім. Друга мова в так званому дошкільному закладі – англійська.

Про те, що вихователі садочку у Дніпропетровській області змушували навчатися дітей російською та англійською мовами, а від української відмовитися зовсім, написала членкиня спільноти «Батьки SOS» у Facebook.

Жінка звернула увагу, що її україномовна дитина почала все частіше розмовляти російською мовою. За поясненнями мати одразу звернулася до адміністрації садочка. У відповідь жінка почула, що українською нічого не викладають.

Пізніше про це створив сюжет 5 канал.

У рекламному ролику представники садка заявили, що виховують “еліту, яка буде спілкуватися російською“.

Місцеві батьки, хто віддав своїх діточок на виховання до цього закладу, звернули увагу на порушення мовного законодавства. Деякі з найбільш активних та україномовних дорослих виступили категорично проти подібної ініціативи.

Серед таких і мати 4-літньої вихованиці садочка Аліна Бардашевська. Жінка розповідає, що за місяць  користування садочком платила 11 тисяч гривень. А дівчинка все частіше дома  спілкується російською та співає непритаманні  її оточенню російські пісеньки.

У садочку від будь-яких коментарів відмовляються. Але довго відмовчуватись не будуть, адже зовсім скоро вступить в дію новий мовний закон.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: