На Дніпропетровщині боржники за газ отримали листи від постачальника

25 листопада 2020 о 16:45 - 796

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


На Дніпропетровщині боржники за газ отримали листи від постачальника

На Дніпропетровщині боржники почали отримувати листи-повідомлення про можливе припинення газопостачання у разі непогашення заборгованості. Станом на 24 листопада ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» вже надіслав майже сім тисяч таких листів. Загалом, від початку 2020 року боржникам направлено понад 139 тис. попереджень.

Як повідомляється на сторінці  ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» у Facebook, подібні листи – вимушені кроки. Адже від початку опалювального сезону клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» заборгували за спожитий газ понад 355 мільйонів гривень.

«Ми постійно знаходимося на зв’язку зі споживачами, а особливо в опалювальний період. Розуміємо, що причини несплати можуть бути різними: проблеми зі здоров’ям, втрата роботи, скорочення заробітної плати. Але карантин, інші життєві проблеми не анулюють боргові зобов’язання. Ми звертаємося до своїх клієнтів з проханням оплатити існуючі борги, щоб уникнути cудових позовів, а також можливого припинення газопостачання», – наголосила директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Юлія Кузьменко.

Юлія Кузьменко також підкреслила, що у разі непогашення клієнтами наявної заборгованості, компанія буде змушена стягнути борг у судовому порядку.

Для довідки: ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» з 1 липня 2015 року виступає постачальником природного газу для споживачів таких міст, як Дніпро та Кривий Ріг, а також для населених пунктів Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпільського району Запорізької області та с. Придніпрянське Кобеляцького району Полтавської області. Компанія поставляє природний газ 1,3 млн побутовим споживачам.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: