На Дніпропетровщині побудують дитячий садок-тетріс

12 травня 2021 о 12:15 - 771

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


На Дніпропетровщині побудують дитячий садок-тетріс

У місті Підгороднє, яке розташоване приблизно в 30 хвилинах їзди від центру Дніпра, побудують незвичайний за формою дитсадок. Він схожий на тетріс.

Як розповідає на своїй Фейсбук-сторінці дніпровський дизайнер Мелор Назаров, новий дитячий сад з’явиться на території школи №3 на місці зруйнованого навчального корпусу.

Вот это формы: под Днепром появится детсад-тетрис (фото) фото 1

За словами Назарова, при створенні дизайну фасаду дитсадка він і його команда надихалися комп’ютерною грою-головоломкою “Тетріс”.

Дизайнер також зазначив, що ці будівлі будуть 1-поверховими, але дуже практичними у використанні – екологічними через установки спеціальних систем очищення води і енергоефективними за рахунок використання сонячних батарей. До того ж, як каже Назаров, будинок буде інклюзивним – зробленим так, щоб там могли здобувати дошкільну освіту діти з інвалідністю.

Вот это формы: под Днепром появится детсад-тетрис (фото) фото 3

Нагадаємо, що в Дніпрі триває реконструкція скверу на Слобожанському проспекті. Як з’ясувалося, будинки біля споруджуваного скверу теж упорядкують, щоб вони “вписувалися” в сквер. Зокрема, збираються реконструювати гуртожиток (будинок №67). Зараз він виглядає досить запущено і потребує ремонту. Також подібні роботи збираються провести в сусідньому будинку №65.

Раніше «Лица» також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: