У червні між Кривим Рогом та Києвом з’явиться авіасполучення

17 квітня 2021 о 15:00 - 689

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У червні між Кривим Рогом та Києвом з’явиться авіасполучення

Авіакомпанія Windrose («Роза вітрів») в червні 2021 року запустить регулярні авіарейси за трьома напрямками: КиївУжгородКиїв, КиївЧернівціКиїв та КиївКривий РігКиїв.

Про це виданню Укрінформ повідомили в Офісі Президента.

За словами заступника керівника Офісу Президента, координатора програми «Велике будівництво» Кирила Тимошенко, в кінці минулого року Кабмін затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проектів до 2023 року. Для реалізації цих проектів буде проведена реконструкція ряду регіональних аеропортів.

«У найближчі роки в рамках президентської програми« Велике будівництво »ми плануємо відновити 16 регіональних аеропортів. І якраз на днях ми отримали черговий потужний сигнал, який вказує, що ми рухаємося в правильному напрямку: прийнято рішення, що вже в червні українська авіакомпанія Windrose запускає регулярні авіарейси ще в три міста – Ужгород (три рази в тиждень), Чернівці (три рази в тиждень) і Кривий Ріг (чотири рази на тиждень)», – розповів Тимошенко.

Перельоти здійснюватимуться на літаках ATR-72-600, призначених саме для регіональних перевезень. Як пояснив Тимошенко, державні влади орієнтовані на популяризацію внутрішніх авіаперевезень та створення комфортних умов для роботи авіакомпаній в Україні.

Раніше ми повідомляли, для чого “Укрзалізниця” на Дніпропетровщині спалила пасажирський вагон.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: