На будівництві метро у Дніпрі «відмили» 254 мільйони гривень, — прокуратура

19 серпня 2020 о 19:12 - 15269

adminadmin


На будівництві метро у Дніпрі «відмили» 254 мільйони гривень, — прокуратура

Директору КП «Дніпровський метрополітен» Андрію Ліпьошкіну повідомлено про підозру у службовій недбалості, внаслідок якої державі спричинено багатомільйонні збитки. Про це офіційно повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, Ліпьошкіну повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Так, у липні 2016 року між вказаним комунальним підприємством та акціонерним товариством укладено контракт на завершення будівництва метрополітену у місті Дніпрі. За даними слідства, директор комунального підприємства, достовірно знаючи, що підрядник не має достатньої кількості кваліфікованих працівників та необхідної техніки, а тому відстає від графіку, підписав зміни до контракту, якими дозволив підприємству отримувати грошові кошти незалежно від факту виконання робіт.

Внаслідок таких дій за період 2018-2019 рр. підряднику зайво перераховано бюджетні кошти у сумі майже 240 млн грн за роботи, які фактично не виконувались.

Крім того, в результаті злочинної недбалості посадовця, після підписання вказаних змін, з контракту безпідставно включено роботи, які вже виконано та оплачено державою у 2012 році на загальну суму понад 14 млн грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в області. Вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Нагадаємо, раніше «Лица» повідомляли, що директор комунального підприємства «Дніпровський метрополітен» Андрій Ліпьошкін отримав підозру на будівельному майданчику метро.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: