Музей історії Дніпра розробив історичний стікерпак «Дніпряни зрозуміють»

20 липня 2021 о 09:13 - 3489

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Музей історії Дніпра розробив історичний стікерпак «Дніпряни зрозуміють»

Набір налічує 19 наліпок з відомими історичними діячами нашого міста.

Про це “Лицам” повідомили у КП “Музей історії Дніпра”

Серед персонажів – Павло Нірінберг, Андрій Фабр, Олена Блаватська, Катерина Езау, Олександр Поль, Євгеній Кучеревський та інші.

Кожен з них висловлює емоції відповідно до сфери своєї діяльності. Наприклад, архітектор, який проєктував цирк, вигукує «Цирк та й годі!», ботанік Езау – «Ну ти й овоч», конструктор Янгель – «Пушка-ракета», футболіст і тренер Кучеревський – «Влучно!».


Назва «Дніпряни зрозуміють» є певним побажанням співробітників Музею історії Дніпра, адже вони впевнені, що справжні дніпряни знають історію свого міста і її ключових персонажів. Але про всяк випадок стікери містять імена персонажів. Наліпки створені з просвітницькою метою і мають спонукати дніпрян дізнаватися більше про людей, які змінювали наше місто.

Наразі стікерпак розміщений тільки у Телеграмі. Надалі планується використання наліпок й у інших месенджерах, а також розробка сувенірної продукції на його основі.

Набір наліпок підготували у рамках створення другого поверху Музею. Зал «Персоналії» буде присвячений історичним діячам нашого міста.

Автором концепції є Завалова Ірина. Дизайн розробив Малієнко Юрій.

Посилання для завантаження: https://t.me/addstickers/FromDniproWihtLove

“Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: