Можуть собі дозволити. Поліція охорони придбала автівку майже за 2 мільйони

31 серпня 2021 о 14:00 - 5601

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Можуть собі дозволити. Поліція охорони придбала автівку майже за 2 мільйони

25 серпня за результатами тендеру Управління поліції охорони в Дніпропетровській області  замовило у ТОВ «Автомобільний дім Атлант-М» легковик за 1,78 млн грн.

Про це повідомляють Nashigroshi.org, посилаючись на дані «Прозорро».

Тепер ТОВ поставить правоохоронцям кросовер Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI чорного кольору 2021 року випуску найближчим часом.

Автомобіль матиме дизельний двигун, 8-ступінчату автоматичну коробку передач, декор Silver Birch, який складається з натурального масиву дерева берези, для передньої панелі, дверей та центральної консолі, обігріву передніх та задніх бокових сидінь, шкіряного салону Vienna Ergo Comfort.. Передні сидіння у авта з масажем та активною акліматизацією. А ще є камера заднього виду  з відображенням допоміжних ліній для зручності паркування, ще й система автоматичного паркування, включаючи передні та задні парктроніки.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Автосоюз» Юлії Розумєй, чия пропозиція була вищою на 400 грн. ТОВ «Автомобільний дім Атлант-М» належить Сергію Савицькому і кіпрській компанії «Курума Холдингз Лімітед», керівник Петро Метельський. Під час аукціону фірми не торгувалися.

Раніше «Лица» також писали про те, що у Дніпрі товариство має повернути до бюджету міста 42 млн грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: