Митрополит Єпіфаній: Ми закликаємо всіх, хто знаходиться в зоні ризику, не відвідувати храми

28 квітня 2021 о 08:00 - 681
Митрополит Єпіфаній: Ми закликаємо всіх, хто знаходиться в зоні ризику, не відвідувати храми

З проханням дати поради українцям щодо святкування Великодня в складних епідеміологічних умовах в програмі «Свобода слова на ICTV» звернулися до предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епифанія. 

«Уже другий рік ми святкуємо Пасху в таких складних умовах. І в минулому році я один з перших релігійних лідерів закликав усіх залишатися вдома, святкувати вдома і дотримуватися карантинні обмеження. Оскільки людське життя — це дар Божий, який ми повинні берегти. І цей рік також є особливим, хоча в минулому році у нас була надія, що один Великдень ми можемо провести вдома. А зараз бачимо, що ситуація також складна. Але ми вдячні українському уряду, вдячні Міністерству охорони здоров’я за те, що в цьому році, як і в минулому, ми маємо можливість проводити богослужіння.

Але як церква ми закликаємо всіх тих, хто знаходиться в зоні ризику, не відвідувати в цей час храми, тому що є можливість приєднається до богослужінь онлайн. Тому я, як предстоятель Православної Церкви України, закликаю всіх бути уважними, мудрими і відповідальними в цей важливий час», — сказав митрополит Єпіфаній в ефірі телепрограми.

«Лица» також писали: Мінімальна зарплата лікаря повинна бути не менша 23 тис. грн.

Поділитися: