Виконком Міськради Дніпра: тарифи на паркування діють ті ж, ми вчора підсуєтилися

26 серпня 2020 о 13:35 - 21232

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Виконком Міськради Дніпра: тарифи на паркування діють ті ж, ми вчора підсуєтилися

Вчора, 25 серпня 2020р., Виконком Дніпровської міської ради відмінив рішення про паркувальні тарифи, яке оспорювала та оспорила в суді громадськість, та прийняла нове рішення.

Про це повідомила пресслужба Дніпровської міської ради.

«Увага! ФЕЙК!

У соціальних мережах поширюється хибна інформації щодо відміни оплати за паркування на платних паркувальних майданчиках міста! Паркувальні майданчики працюють у звичному режимі.

Наразі відбуваються різні судові процеси, але просимо не довіряти поширенню будь-якої неправдивої інформаці та перевіряти її. Сьогоднішнім рішенням апеляційного суду відмінено рішення про розрахунок вартості послуг паркування, яке до того вже було визнане таким, що втратило чинність, рішенням Виконкому Дніпровської міської ради. При цьому, повного тексту судового рішення наразі немає.

Концепція «Єдиного паркувального простору» продовжує функціонувати в стандартному режимі. Тарифікація обґрунтована та встановлена на 140 паркувальних майданчиках, які розташовані виключно у центральній частині міста.

Ми просимо деякі політичні сили не спекулювати та не вводити людей в оману, адже відповідальність за неправильно припарковане авто несуть звичайні водії», – погрожують міські чиновники.

Нагадаємо, сьогодні суд відмінив встановленні з порушенням процедури тарифи за паркування у Дніпрі. Рішення вступило у законну силу в момент оголошення.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: