Міськрада Дніпра оприлюднила новий список рекламних носіїв, які будуть демонтовані

17 липня 2021 о 17:15 - 4221

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Міськрада Дніпра оприлюднила новий список рекламних носіїв, які будуть демонтовані

16 липня на сайті міськради Дніпра опубліковано Протокол №17 міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Протоколі йдеться про необхідність демонтажу рекламних носіїв згідно списку, який додається. У переліку зазначено 32 об’єкти реклами, розташовані в різних частинах міста (див. скріни).

Згідно з рішенням комісії, ці рекламні носії вважаються “такими, що перебувають в аварійному стані, створюють загрозу життю і здоров’ю людей або можуть заподіяти шкоду майну третіх осіб”.

Доручено невідкладно провести демонтаж цих рекламних засобів, а поліції, “Муніціпальній варті” та департаменту громадського порядку і цивільного захисту “забезпечити заходи з безпеки  дорожнього руху та громадського порядку в районі аварійних рекламних засобів під час проведення робіт з їх демонтажу”.

Нагадаємо, що це вже третя за останні тижні “обойма” рекламних носіїв, які у авральному порядку демонтують у Дніпрі. Цікаво, що засідання комісії та затверждення списку рекламних білбордів, які мають знести, відбуваються завжди наприкінці робочого тижня і публікуються надвечір п’ятниці.  Так, минулої п’ятниці, у Протоколі №16 комісії, було визначено 33 рекламних носії, які підлягають демонтажу.  А у позаминулу п’ятницю відбулось побоїще з биттям журналістів під час подібного демонтажу білбордів.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: