Майже мільйон дерев за добу висадили на Дніпропетровщині

10 квітня 2021 о 16:02 - 2147

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Майже мільйон дерев за добу висадили на Дніпропетровщині

У суботу 10 квітня Дніпропетровщина взяла участь у глобальній екологічній акції «Озеленення планети». Цього дня 100 країн світу  вийшли на висадку дерев та кущів. Мета акції — зберегти біорізноманіття планети та боротися зі зміною клімату.

Як повідомила пресслужба обласної ради,  на базі Обухівської ОТГ, в рамках акції, будо засаджено територію у три гектари. Тут силами працівників лісової охорони, представників Дніпропетровської обласної ради, місцевої громадськості й учнів тутешніх шкіл було висаджено 20 тисяч сіянців сосни звичайної.

«Дуже важливо залучати до таких акцій дітей. Так в малечі формується шанобливе ставлення до природи загалом і до лісу, зокрема. В майбутньому, переконаний, сьогоднішні учасники акції дбатимуть про чистоту зелених зон свого регіону», — зазначив Олександр Кравченко, начальник управління Дніпропетровського лісового та мисливського господарства.

Усього на базі Дніпропетровських лісництв в рамках ініціативи «Озеленення планети» засаджено 23 гектари лісових культур. Це понад 120 тисяч сіянців білої акації, черешчатого дубу та сосни звичайної.

«Відновлення екології регіону — один із пріоритетних напрямків обласної комплексної програми (стратегії) екобезпеки на 2016-2025 рр, яку підтримали депутати обласної ради. Наша мета — створити екологічно безпечні та комфортні умови для життя населення регіону. Цьогоріч буде відновлено 358,1 гектарів лісу. З них 134,5 гектари — лісовідновлення і 223.6 гектарів — непридатні для ведення сільськогосподарського виробництва землі, їх заліснять державні підприємства», — підсумував голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Для лісовідновлення та лісорозведення у поточному році використають майже 2 мільйони сіянців і саджанців. Посадковий матеріал використовується із закритою кореневою системою, тому приживлюваність таких дерев майже стовідсоткова.

За інформацією ДніпрОДА, цьогоріч на Дніпропетровщині планують висадити майже 1,5 млн дерев. На території Дніпровського, Верхньодніпровського, Марганецького, Новомосковського, Павлоградського, Криворізького, Васильківського, Петриківського лісгоспів.

Також “Лица” повідомляли: На кінцевих зупинках автобусів у Дніпрі автоперевізники висадили молоді дерева.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: