На кінцевих зупинках автобусів у Дніпрі автоперевізники висадили молоді дерева

08 квітня 2021 о 08:00 - 2890

Регіна ОрловаРегіна Орлова


На кінцевих зупинках автобусів у Дніпрі автоперевізники висадили молоді дерева

Перевізники Дніпра вичистили території кінцевих зупинок, а також висадили там молоді клени, липи та каштани.

Розпочали з житломасиву Перемога, а саме – з провулку Добровольців.

«Біля кожної кінцевої зупинки висадили 6–8 дерев. Водії власноруч копали ями та висаджували. У нас це клени та липи», – розповів Євген Герасименко, гендиректор АТП «Технополіс».

Радіють новим насадженням і місцеві мешканці.

«Я вважаю, що такий підхід правильний, бо треба озеленювати місто. Я особисто навіть поливатиму деревця», – поділилася містянка Ольга.

А вже на житломасиві Тополя вирішили засадити каштанами ділянку біля кінцевої 40-го маршруту. Разом з водіями наводив лад і гендиректор АТП «Зігфрід-М» Олександр Мірошниченко:

«Ми спеціально закрили коріння дерев мішковиною, щоб краще прижилися. Бажаємо зробити внесок в озеленення міста, і щоб пасажирам було зручно влітку очікувати транспорт».

«Тримати в належному стані кінцеві зупинки повинні перевізники за пунктом у договорі, який укладений з департаментом транспорту. А от озеленення – власна ініціатива автотранспортників, вона вже продовжується третій рік поспіль. Вони власним коштом закуповують насадження», – розповів заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко.

Також “Лица” писали: До Дніпра приїхав тролейбус, який може перевезти все населення міста.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: