Креативних мешканців Дніпропетровщини запрошують на конкурс медіаконтенту для учнів 7-8 класів

25 січня 2022 о 18:00 - 4067

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Креативних мешканців Дніпропетровщини запрошують на конкурс медіаконтенту для учнів 7-8 класів

Мешканців Дніпропетровщини запрошують прийняти участь у всеукраїнському конкурсі з впровадження медіаконтенту в освітній процес для учнів 7-8 класів та отримати грошову винагороду за перше місце.

Про всеукраїнський конкурс повідомили у Дніпропетровській облдежрадміністрації.

За фінансуванням Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Академія української преси спільно з Головним управлінням загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України організували конкурс для всіх охочих спробувати себе в організації освітнього процесу для школярів 7-8 класів з залучення мультимедійних технологій та медіаконтенту.

Начальниця управління департаменту освіти та науки  Дніпропетровської ОДА Валентина Середня сказала, що для навчання підлітків важливо аби освіта не стала тягарем, а навпаки стало цікавим та доступним.

Для впровадження цікавого медіаконтенту в конкурсі будуть матеріали з різних предметів. Для кожного учасника треба створити та надіслати до 3-х вправ в період з 11 січня по 15 березня.

Після чого оберуть 5 переможців, за перше місце є нагода отримати не лише диплом, а ще й гонорар у розмірі 130$, з яких треба буде віддати податки.

Результати можна буде дізнатись на сайті АУП до 1 квітня.

Більш детальну інформацію про конкурс можна дізнатись на сайті Академії української преси.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: