Переможців обрано: на обласний конкурс діти надіслали майже 400 робіт

24 січня 2022 о 14:00 - 4303

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Переможців обрано: на обласний конкурс діти надіслали майже 400 робіт

30 років тому Україна була однією з перших держав, що ратифікували Конвенцію ООН про права дитини, яку також називають «Світовою конституцією прав дитини». Уряди взяли на себе зобов’язання забезпечити дітям зростання у безпечних та сприятливих умовах, маючи доступ до високоякісної освіти, охорони здоров’я, а також високого рівня життя.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

З цієї нагоди 21 січня, за підтримки голови обласної ради Миколи Лукашука, були нагороджені переможці конкурсу «Мої права — великі можливості», направленого на пропаганду положень Конвенції.

«Наразі норми українського законодавства у сфері захисту прав дитини відповідають положенням Конвенції, а також міжнародним стандартам і пріоритетам. Дніпропетровська обласна рада завжди підтримує такі важливі соціальні проєкти та прагне забезпечити своїм маленьким громадянам здорове, безпечне та гідне життя», — зазначив голова обласної ради Микола Лукашука.

Всього участь у конкурсі взяло 387 робіт. Журі обрало переможців у 3-х номінаціях: відеоролик, малюнок-плакат та есе. В кожній категорії визначено по одному «золотому», двом «срібним» і трьом «бронзовим» чемпіонам.

Урочисте нагородження відбулось яскраво. Кожна дитина отримала диплом лауреата та цінний подарунок.

А наприкінці заходу на малечу очікувала цікава лялькова вистава від вихованців Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури.

Посилання на Конвенцію ООН про права дитини — https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_021#Text

Також “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: