Мер Борис Філатов особисто підписав рішення щодо платних стоянок

03 вересня 2020 о 11:15 - 16470

adminadmin


Мер Борис Філатов особисто підписав рішення щодо платних стоянок

Міський голова Дніпра Борис Філатов особисто підписав рішення міськради щодо запровадження тарифу за користування стоянками.

Як повідомляли «Лица», депутати від фракцій «Пропозиція» та «За життя» підтримали проєкт рішення щодо введення у Дніпрі плати за користування паковками. Зокрема, на сесії було розглянуто два проєкти рішень.

Перший передбачав введенення тарифу за користування парковками у розмірі 0 гривень. За нього проголосувало лише сім депутатів.

Другий проєкт рішення передбачав повернення плати за користування парковками у розмірі 10 гривень за одну годину. Крім того, депутати ухвалили рішення, що після першого порушення правил паркування водій отримуватиме попередження, а не одразу штраф. Це рішення підтримало 36 депутатів.

Саме другий проєкт рішення підписав міський голова Дніпра Борис Філатов. Таким чином, документ набрав чинності.

При цьому тиждень тому Третій апеляційний суд скасував подібне рішення міської ради щодо запровадження плати за користування міськими парковками.

Нагадаємо, слідчі по кримінальному провадженню № 42019040000000606 від 17.09.2019 наразі з’ясовують, як службові особи Дніпровської міської ради, комунального та приватного підприємств за попередньою змовою запровадили протиправну схему, згідно з якою «Паркт Сервіс Группе» збирає кошти за паркування транспортних засобів та не перераховує їх до бюджету Дніпра, а у подальшому гроші розподіляються між членами групи та привласнюються.

Раніше «Лица» повідомляли, що мер Дніпра Борис Філатов знову втік із засідання міської ради, на якому розглядали питання щодо повернення до платних парковок.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: