Слідчі з’ясовують, куди повз міський бюджет пішли кошти з парковок Дніпра

31 січня 2020 о 10:57 - 3717

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Слідчі з’ясовують, куди повз міський бюджет пішли кошти з парковок Дніпра

У привласненні коштів на автопарковках Дніпра підозрюють службовців Дніпровської міськради, КП «Міськавтопарк» Дніпровської міськради та ТОВ «Паркт Сервіс Группе» поліція та прокуратура.

Про це пише Buroua.com з посиланням на документ з Єдиного дежреєстру судових рішень.

За даними слідчих по кримінальному провадженню № 42019040000000606 від 17.09.2019, службові особи міської ради, комунального та приватного підприємств за попередньою змовою запровадили протиправну схему, згідно з якою «Паркт Сервіс Группе» збирає кошти за паркування транспортних засобів та не перераховує їх до бюджету Дніпра, а у подальшому гроші розподіляються між членами групи та привласнюються.

У листопаді 2019р. в суд надійшло клопотання прокурора про тимчасовий доступ до документів ГУ Державної казначейської служби України в Дніпропетровській області про рух коштів по рахунку ТОВ «Паркт Сервіс Группе». Суд клопотання задовольнив. Суд також надав доступ до інформації з банківських рахунків фірми.

Як писало «БюроUA», «Паркт Сервіс Группе» почала працювати на міських парковках з березня 2017 року. Цю фірму завели на паркувальний ринок Дніпра під виглядом серйозного іноземного інвестора. Водночас, з іноземного у «Паркт Сервіс Группе» виявився лише засновник – кіпрська компанія «Кефлірот лімітед», яка зареєстрована за місцем масової реєстрації юросіб в Нікосії.

З самого початку «Паркт Сервіс Группе» було зареєстроване в Дніпрі на площі Героїв Майдану, 1. Там же знаходиться і профільне КП «Міськавтопарк». Крім того, фірма зареєструвалася за однією адресою з комунальниками ще до офіційної перемоги в парковочному тендері.

Керівником «серйозного інвестора» став приятель екс-керівника КП «Міськавтопарк» Сергія Писаренка Сергій Кириченко. Разом з Писаренком Кириченко балотувався в депутати Індустріальної райради від Блоку Петра Порошенка. Писаренко пройшов, Кириченко – ні.

Вигравши свої перші зі 150 парковок, фірма «Паркт Сервіс Группе» незаконно, без відповідного рішення виконкому міськради збільшила вартість послуг паркування з 5 до 7 грн. за годину. В подальшому парковочний тариф підвищувався. Нині «Паркт Сервіс Группе» отримує з одного паркувального місця від 10 до 15 гривень за годину.

До того ж обіцяне обладнання – паркомати – оператор встановив лише через кілька місяців після початку роботи. Тобто фірма, яку позиціонували як інвестора, спочатку заробила гроші на обладнання, і тільки потім закупила і встановила його.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: