Майже 40 молодих «державників» пройшли стажування у ДніпроОДА

14 травня 2021 о 10:00 - 1510

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Майже 40 молодих «державників» пройшли стажування у ДніпроОДА

Майже 40 юнаків і дівчат пройшли навчання в ДніпроОДА за програмою «Державники». Після завершення стажування їм вручили сертифікати. Відзначили й активістів, які допомогли реалізувати проєкт.

Про це розповів заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Владислав Яцук.

«Традиційно стажуємо молодь, готуємо майбутні «кадри». Цього року навколо «Державників» був справжній ажіотаж. Конкурс – 4 людини на місце! Приємно, що чимала кількість учасників дійшла до фіналу. Сьогодні 38 молодим стажерам урочисто вручили сертифікати про завершення навчання», – поділився Владислав Яцук.   

Особливість цієї хвилі «Державників» – онлайн-формат. Завдяки йому змогли збільшити кількість учасників програми у 5 разів. Приєдналася переважно студентська молодь з усієї Дніпропетровщини.

Навчання тривало місяць. Були лекції, тренінги, семінари, дискусії. А ще – робота у групах та спільні проєкти. Розглядали взаємодію облдержадміністрації з іншими гілками влади. Вчилися складати накази та розпорядження. Працювати зі зверненнями, запитами і скаргами.

«Програма вийшла насиченою. Тепер маю документ про стажування. Розумію: державник – не стільки про соціальний статус, скільки про внутрішнє сприйняття. Це поклик душі», – поділився студент-політолог Ігор Москалевський.

Окрім щоденних онлайн-занять, стажери відвідували облдержадміністрацію. Зустрічалися у неформальній обстановці. Встигли потоваришувати.

«Про стажування прочитала у Фейсбуці. Вирішила – чому б ні? Найбільш вразила практична робота в ОДА. Тут ми були справжніми працівниками і вирішували реальні завдання. Це був найкрутіший досвід для мене», – розповіла студентка-міжнародниця Яна Титяєва.

Загалом на цьогорічну хвилю «Державників» надійшло понад 200 заяв.

У результаті відібрали 50 кандидатур – студентів вишів, школярів та активістів. 38 з них завершили навчання і отримали сертифікати.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: