«Лівобережний» прокурор Шумицький прикинувся дурником

12 січня 2022 о 07:05 - 3438

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Лівобережний» прокурор Шумицький прикинувся дурником

І набрехав у відповідь на запит газети «Лица». Бо вигонять з квартири?

Виконуючий обовязки керівника Лівобережної окружної прокуратури м. Дніпра Шумицький Валентин Валерійович у відповідь на запит газети «Лица» не зміг повідомити, чому обвинувачений-втікач не розшукується.

Прокурор пише, що на теперішній час триває судовий розгляд кримінального провадження № 12020040660000269. Насправді ж цей судовий розгляд зупинився до того часу, поки Лівобережна окружна прокуратура м. Дніпра не розшукає обвинуваченого Хохлачова Сергія Миколайовича і не доставить його до Індустріального районного суду м. Дніпропетровська.

«Контроль за виконанням розшуку покласти на прокурора Лівобережної окружної прокуратури м. Дніпра Дніпропетровської області Жовнерчука Д.Л.», – вирішив суддя.

Тож з 20 жовтня 2021 р. судові засідання не відбуваються.

Скрин даних порталу «Судова влада України»

Нагадаємо, Сергія Хохлачова судять за крадіжку 2,7 мільйонів гривень на встановленні дорожніх знаків в Дніпрі.

Потерпілий – Дніпровська міська рада.

При цьому, як можна зрозуміти, свідчення Хохлачова настільки небезпечні для Дніпровської міської ради, що в суді обвинуваченого захищає, як адвокат, у робочий час заступник директора з юридичних питань КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради Рябчій Ярослав Михайлович.

Газета «Лица» отримала відповідь від Національної поліції, що у розшуку Хохлачов С.М. не перебував та не перебуває.

Тоді журналісти надіслали запит до прокуратури, щоб звідти надали документ, де вказана причина, за якої прокурор Лівобережної окружної прокуратури м. Дніпра Дніпропетровської області Жовнерчук Д.Л. не проконтролював внесення даних розшукуємого Хохлачова С.М. у розшукові обліки МВС.

 

«Запитувана Вами інформація стосується правовідносин, які врегульовані кримінальним процесуальним законодавством, що регламентує спеціальний порядок доступу учасників процесу», – пояснив прокурор Шумицький відмову.

Між тим, він є залежним від Дніпровської міської ради: прокурор Шумицький В.В., згідно його декларацій на сайті НАЗК, займає принаймні із 2014 року з сім’єю квартиру площею 63,70 кв.м, яка є власністю Дніпровської міської ради.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: