МВС утаємничило розшук службовця генерального підрядника, який крав на дорожніх знаках

29 жовтня 2021 о 12:25 - 5014

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


МВС утаємничило розшук службовця генерального підрядника, який крав на дорожніх знаках

Той підрядник – ПП «Архітектурні та інженерні рішення» – за благодійні кошти ремонтує будівлю МВС.

20 жовтня 2021 року Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська ухвалою по справі № 202/634/21 оголосив у розшук Хохлачова Сергія Миколайовича.

Про це йдеться в документі, опублікованому у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Сергій Хохлачов – уродженець с.Єлизаветівка Тарановського району Кустанайської області Казахської ССР, громадянин України, офіційно працевлаштований на посаді заступника директора з виконавчих та виробничих питань Приватного підприємства «Архітектурні та інженерні рішення» (код 34966956), пенсіонер, інвалід, неодружений, на утриманні неповнолітніх дітей не має, має середню освіту.

Є обвинуваченим (кримінальне провадження № 12020040660000269 від 17.02.2020) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.366 (Службове підроблення) КК України.

За даними слідства, він надав Комунальному підприємству «Дніпродорсервіс» Дніпровської міської ради (код 32835620) акт для оплати за роботи по встановленню дорожніх знаків Приватним підприємством «Архітектурні та інженерні рішення» на суму, завищену на 2.709.891,14 грн.

Сповіщений належним чином Хохлачов не з’явився на судове засідання 04 жовтня в Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська, і суддя ухвалив здійснити його привід на 11 годину 00 хвилин 20 жовтня 2021 року.

Скрин даних порталу «Судова влада України»

 

06 жовтня 2021 ПП «Архітектурні та інженерні рішення» підписало угоду з Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області на капремонт будівлі за адресою: м. Дніпро, пр. Пилипа Орлика, 3 за 4.263.400 гривень, з яких 2.910.030,74 складуть «Благодійні кошти», про походження яких не повідомляється.

Додаткова угода 1 до договору між ГУНП в Дніпропетровській області та «Архітектурними та інженерними рішеннями» з ProZorro

 

20 жовтня прокурор заявив, що обвинувачений Хохлачов

«ухиляється від явки до суду, перешкоджає кримінальному провадженню і що його місце знаходження невідомо».

Тоді суддя Шофаренко Юрій Федорович оголосив Хохлачова Сергія Миколайовича у розшук, доручивши розшук начальнику Дніпровського РУП ВП №2 у Дніпропетровській області Холодненку Дмитру Вікторовичу, контроль за виконанням розшуку поклавши на прокурора Лівобережної окружної прокуратури м. Дніпра Дніпропетровської області Жовнерчука Дениса Леонідовича.

До сих пір у розшуковому реєстрі МВС відсутні дані оголошеного у розшук Хохлачова. Газета «Лица» направила МВС запит щодо причин цього.

Раніше «Лица» писали, що журналісти-розслідувачі «БюроUA» під виглядом покупців подзвонили у ПП «Архітектурні та інженерні рішення» і виявили, що дорожній знак із встановленням коштує в півтора раза дешевше, ніж платить «Дніпродорсервіс».

Цікаво, що Хохлачов Сергій Миколайович, за даними аналітичної системи YouControl, до червня цього року числився співзасновником ТОВ «ДТД» (код 44078652) разом з Понікаревич Анастасією Сергіївною, яка є цивільною дружиною Писаренка Сергія Олександровича, директора до середини 2017 року Комунального підприємства «Міськавтопарк» (код 23357437).

Цьогоріч до цього КП приєднали вищезгадане КП «Дніпродорсервіс», а «Міськватопарк» перейменували на «Транспортну інфраструктуру міста».

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: