Літній табір в Музеї історії Дніпра

12 червень 2021 о 10:39 - 63996

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Літній табір в Музеї історії Дніпра

Літня спека чи злива не стануть на заваді аби провести цікавий день в Музеї історії Дніпра.

Для шкільних літніх таборів та організованих дитячих груп МІД пропонує інтерактивну квест-екскурсію та майстер клас. Проєкт буде тривати з 15 червня по 30 липня 2021 р. Заходи організовуються за попереднім замовленням за телефоном 095 294 00 09. Захід розрахований на дітей від 6 до 11 років. Чисельність групи від 6 до 20 осіб.

Перший продукт – це цікава інтерактивна екскурсія-квест «МУЗЕЙНІ МАНДРИ». Фахові гіди з радістю покажуть музей. Окрім того, в музеї можна торкатися експонатів, увімкнути патефон 1950-х рр., скористатися касою 1912 р. та багато іншого. Про козацьку добу оповідає сучасний музичний кліп, а за допомогою мобільного додатку можна зробити фото з Олександром Полем.

Далі на юних відвідувачів чекає квест-гра музеєм. Гості діляться на невеликі групи та шукають відповіді у музейних залах. Завершує інтерактивну екскурсію незвичний фільм, що розповідає про річку Дніпро, його пороги та мости.

Другий продукт – майстер-клас «СВІЧКОВА МАНУФАКТУРА». У наших маленьких відвідувачів є можливість поринути в атмосферу справжньої свічкової майстерні! Під час майстер-класу діти дізнаються про те, як і з чого робили перші свічки, почують цікаві факти про свічкові заводи міста Катеринослава і виготовлять власну свічку з вощини! Учасники майстер-класу не лише отримають нові знання, але й заберуть з собою авторський виріб.

Група має можливість замовити обидва заходи або один з них на вибір.

Адреса музею: вул. Воскресенська, 14

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: