Лікарню у Кам’янському відремонтує компанія директора комунального підприємства

25 листопада 2021 о 18:30 - 3517

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Лікарню у Кам’янському відремонтує компанія директора комунального підприємства

Міськрада Каменського віддала черговий бюджетний тендер керівнику одного з місцевих КП. За майже 119 мільйонів гривень фірма «Містобудування України» має реконструювати будівлі міської лікарні №9, що на вулиці Аношкіна.

Про це повідомляє Інформатор.Гроші.

Лікарню №9 мають відреконструювати до кінця 2023 року за 119 млн гривень. Обсяг робіт великий — підрядник повинен повністю реконструювати кілька корпусів медкомплексу. Там утеплять фасади, замінять дахи, вікна та двері. Усередині замінять підлогу та стелі, всі комунікації, встановлять нову вентиляцію, обігрівачі, сантехніку та освітлення. Також планують упорядкувати і територію — там укладуть новий асфальт на проїжджій частині та тротуарах, застелять 7887 квадратних метрів газону та висадять кілька сотень дерев та кущів.

Виконуватиме роботи ТОВ «Містобудування України». Раніше фірма вже отримувала 5 мільйонів за ремонт реанімаційного відділення цієї лікарні. Загалом компанія з Київською пропискою за 2 роки існування вже встигла натендерити 203 мільйони гривень із бюджету Кам’янського.

Чому фірмі так щастить? Можливо, секрет успіху у її власнику. Власник ТОВ “Містобудування України” – Сергій Чухно. Він до 2020 року був начальником газового господарства КП Тепломережа. А 2021 року обійняв посаду директора КП «Мостшляхсервіс». Місцева влада віддає чиновнику практично всі жирні підряди на ремонти та реконструкцію лікарень. При цьому частина з них компанія Чухно отримала навіть без торгів — наприклад, 7 мільйонів за ремонт отоларингічного відділення Кам’янської лікарні №7 віддали підряднику за процедурою ковідної. Тобто, без конкуренції та застосування електронних торгів.

І хоча в Україні не заборонено посадовцям займатися підприємницькою діяльністю та брати участь у тендерах, те, що фірма отримує підряди в обхід закону, підтверджують висновки інспекторів Держаудитслужби. Так, наприклад, на початку цього року у Кам’янському провели одразу 4 тендери на ремонт міської лікарні №3. На думку аудиторів, замовник робіт повинен був взагалі відхилити пропозиції ТОВ «Містобудування України» через неповний пакет тендерних документів та низку інших невідповідностей. Але замовники на зауваження не відреагували. Аналогічні порушення, які можуть говорити про домовленості з місцевою владою, інспектори наголошують практично на кожній закупівлі, де перемагає ТОВ «Містобудування України».

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: