Треш-огляд останніх тендерів міськради Дніпра від Влада Войцеховського (відео)

16 листопада 2021 о 09:46 - 9974

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Треш-огляд останніх тендерів міськради Дніпра від Влада Войцеховського (відео)

У новому випуску відеоблогу “Вечірний гондурас з Владом Войцеховським” розглянуто найбільш зашкварні тендерні закупівлі міської ради Дніпра.

До кінця року лишається не так багато часу, а у міському бюджеті ще є кошти. І їх потрібно найскоріше освоїти. Отже, кількість зашкварних закупівель під кінець року лише зростає, – вважає Влад Войцеховський.

Наприклад, минулого року міськрада вже проводила тендер на 80 мільйонів. Тоді замінили 5 тисяч чавунних люків під навантаження 25/40 тонн по 15-17 тис грн. за люк. Ринкова ціна таких люків – від 6 до 1 тисячі гривень. Цього року апетити зросли і люки вже будуть встановлювати по 25 тисяч гривень за штуку. І займатися цим буде фірма, наближена до Геннадія Корбана.

Не менший подив у Войцеховського викликає ще один тендер – на залатування тріщин на дорогах міста. На це міський бюджет готовий виділити майже 18 мільйонів гривень.

Засмученість викликає не лише серйозна сума. Але вже незрозуміло ким і як підрахована загальна довжина тріщин на дорогах Дніпра – 92 кілометри.

Більше – у відео:

Раніше “Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: