Кривий Ріг отримав нове обладнання для дезінфекції

29 квітня 2021 о 17:00 - 1857

AvatarVirsavia Gonchar


Кривий Ріг отримав нове обладнання для дезінфекції

Криворізька інфекційна лікарня вперше отримала генератор холодного туману. Це сучасний апарат для знезараження територій і поверхонь від вірусів, в тому числі COVID-19, бактерій, а також небезпечних комах і кліщів.

Про це повідомляє “Перший міський”.

Сучасне обладнання разом з 1 літром дезинфектора передала компанія, яка надає послуги зі знищення шкідників в Дніпропетровському регіоні.

У міській інфекційній лікарні вперше з’явилося сучасне обладнання для дезінфекції від вірусів і боротьби зі шкідниками – генератор холодного туману. Цей апарат максимально знезаражує як відкритті поверхні, так і приміщення.Дезінфекція проводиться в захисному костюмі, без сторонніх людей поблизу.

Принцип роботи генератора в ультразвуковому розпиленні спеціальної речовини, що зберігається в повітрі. Струмінь дезинфектора може досягати дев’яти метрів. Головний лікар міської інфекційної лікарні №1 Олена Партоєва розповіла, що такий спосіб буде однозначно ефективніший, ніж минулий. Раніше генератор холодного туману отримала також ще одна амбулаторія.

Також ми писали: У Дніпровській лікарні на залізничному транспорті відкрили оновлені COVID-відділення із новою реанімацією.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: