Консультантів у сфері експорту запрошують взяти участь в освітній програмі

22 вересня 2020 о 16:59 - 1118

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Консультантів у сфері експорту запрошують взяти участь в освітній програмі

27 вересня о 23:59 завершується прийом заявок на інтенсивну освітняю програму, що дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвіду для здійснення консалтингової діяльності в сфері експорту «Train the Trainers».

Про це повідомляють у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Train the trainers – безкоштовна освітня програма для консультантів у сфері експортної діяльності. Курс буде цікавим і для початківців, і для досвідчених спеціалістів. Запрошуємо до участі представників державного та приватного сектору», – сказали у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Програма включає 7 навчальних модулів, які присвячені експортній та консультаційній діяльності. Для слухачів передбачені 12 онлайн-сесій з менторами та 6 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Великої Британії, Німеччини й Фінляндії.

Курс триватиме 6 місяців. Після завершення випускники отримають сертифікат міжнародного зразка. Аби взяти участь, слід до 27 вересня заповнити форму реєстрації.

Безкоштовну програму запустив Офіс з просування експорту. Навчання фінансує Державний департамент США та Міністерство закордонних справ Естонії. Деталі – на сайті або у Фейсбук.

Навчання учасників програми «Train the Trainers» в усіх форматах відбуватиметься виключно англійською мовою.

Нагадаємо, 30 вересня у Дніпрі має відбутися платний одноденний тренінг з ораторської майстерності з Оленою Берещук.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: