Карантин для школярів продовжили до 10 травня: як відреагували батьки?

26 квітня 2021 о 11:15 - 1828

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Карантин для школярів продовжили до 10 травня: як відреагували батьки?

У Дніпрі продовжили дистанційне навчання для школярів 5–11 класів. Вони навчатимуться з дому до 10 травня включно.

Як повідомили в Департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради, це рішення торкнеться тільки учнів середньої та старшої школи. Водночас школярі 1–4 класів навчатимуться у звичайному режимі.

Неоднозначно на дане рішення відреагували у коментарях в Facebook батьки школярів, що залишилися на дистанційному навчанні. Деякі погоджуються з введенням обмежень:

Дай Боже вам не бачити і не знати, як важно хворіють на цю важку хворобу ваші рідні люди! І ніхто не знає, чи виживуть? А якщо залишилися живими, то наслідки після хвороби непередбачувані!“, – коментує Мила Шериф

Та більшість батьків все ж таки залишилися незадоволеними продовженим локдауном:

Пожалійте дітей! Дайте їм повчитися, поверніть дітей в школи!“, – пише дніпрянка Анна Гукайло.

Давайте вже назавжди на дистанційку перейдемо, чого тягнути від тижня до тижня”, – скаржиться користувач з ніком Jeis Samarra.

Також батьків школярів обурює те, що в умовах карантину в місті спокійно працюють ТРЦ, кінотеатри та інші розважальні заклади, на відміну від шкіл та секцій.

Все скрізь працює, а дітям приходити в ДК займатися чомусь не можна. Звідки у дітей буде здоров’я (і фізичне, і психічне), якщо їх закрили в чотирьох стінах будинку, посадили за комп’ютер?” – коментує Олена Шулименко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: