Громадяни, які мають заборгованість з оплати комунальних послуг, також можуть оформити субсидію

21 жовтня 2021 о 15:00 - 3149

AvatarVirsavia Gonchar


Громадяни, які мають заборгованість з оплати комунальних послуг, також можуть оформити субсидію

Громадяни, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг можуть оформити житлову субсидію за умови укладеного договору про реструктуризацію цієї заборгованості.

Як повідомили в Міністерстві соціальної політики України, відповідно до законодавства, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн).

Але житлова субсидія призначається у випадку наявності заборгованості, якщо укладено договір про реструктуризацію цієї заборгованості.

З питання укладення зазначеного договору споживачам потрібно звернутися до надавачів відповідних комунальних послуг.

При цьому, якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку сезону.

Мінсоцполітики рекомендує громадянам, які мають заборгованість з оплати послуг і не можуть без допомоги держави сплачувати платежі за послуги, укласти договір реструктуризації і звернутися до органу соціального захисту населення з питання призначення житлової субсидії.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: