На Дніпропетровщині субсидію перепризначать для майже 192 тис. домогосподарств.
Як повідомили в ДніпроОДА мешканці отримають її до кінця опалювального сезону 2021-2022.
Той, хто отримував субсидію у минулому році, буде автоматично отримувати і в нинішньому.
Але деяким категоріям людей її треба буде переоформити. Особливо тим, хто отримували кошти у безготівковій формі і тим, хто орендує житло.
Документи можна відпрвити поштою, через електронний сервіс на сайті Мінсоцполітики, або звернутися до органів соцзахисту.
Субсидія не призначається людям, які:
- мають більш ніж 1 автівку;
- «молодше» 15 років;
- мають дві та більше квартир або будинків;
- за останній рік зробили покупку на понад 50 тис грн;
- мають понад 100 тис грн на депозитному рахунку.