Головний спеціаліст міськради: у Дніпрі ведеться будівництво житла з порушенням законодавства

31 травня 2021 о 10:56 - 1076

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Головний спеціаліст міськради: у Дніпрі ведеться будівництво житла з порушенням законодавства

За словами головного спеціаліста Управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради Андрія Василевського, по вул. Генерала Пушкіна біля буд. № 51 ведеться будівництво житлових будинків з порушенням містобудівного законодавства.

Про це повідомили у Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради.

Найближчим часом буде проведена позапланова перевірка зазначеного об’єкта будівництва та притягнуто замовника до адміністративної відповідальності.

22.05.2021 під час чергової перевірки інспектори Комунального підприємства “Управління контролю за благоустроєм міста” Дніпровської міської ради біля зазначених об’єктів будівництва виявили проведення невідомими особами робіт у водопровідних колодязях, які перебувають на балансі Комунального підприємства “Дніпроводоканал” Дніпровської міської ради, та встановили, що відбулося незаконне підключення до інженерної мережі.

“Комунальним підприємством “Управління контролю за благоустроєм міста” Дніпровської міської ради було надано припис щодо надання відповідних документів, необхідних для підключення до мереж, та зупинка будь-яких робіт. На сьогодні зазначених документів надано не було. Про цю ситуацію було повідомлено Комунальне підприємство “Дніпроводоканал” Дніпровської міської ради та Комунальне підприємство “Муніципальна варта” Дніпровської міської ради. Наразі вживаються усі необхідні заходи для вирішення цього питання”, – зазначив головний спеціаліст Комунального підприємства “Управління контролю за благоустроєм міста” Дніпровської міської ради Роман Молчанов.

На цей час Комунальним підприємством “Дніпроводоканал” Дніпровської міської ради усі об’єкти будівництва та житлові будинки, які були незаконно підключені до мереж водопостачання й каналізації, вже відрізані від центральної лінії інженерних мереж.

“Лица” раніше повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: