У Дніпрі відбулося суспільне обговорення цін на парковки

23 травня 2021 о 14:00 - 866

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі відбулося суспільне обговорення цін на парковки

У зв’язку з можливим підвищенням вартості паркомісць у Дніпрі, влада міста влаштувала громадські обговорення, де повинна була пояснити обґрунтованість змін.

Під час обговорення нових тарифів на парковку жителі міста не отримали відповідей на головні питання, – повідомляє містянин та учасник заходу Василь Підлужний на свой Фейсбук-сторінці.

У міста немає грошей на паркування, тому потрібен інвестор. Нові тарифи пропонували оператори паркування та їх тільки в Департаменті переглядали . Складові тарифу не розкриті. Навіщо збільшувати збиткові майданчики для паркування теж без відповіді, зазначив він.

Нагадаємо, згідно з проектом рішення виконкому міськради, вартість паркування буде встановлена ​​в залежності від зони, де розташована парковка. У центральній частині міста вона складе 18 грн. На вулицях, які наближені до центру, доведеться платити 15 грн. У місцях, які не були в перші дві зони, вартість паркування становитиме 10 грн. Найдорожче парковки обійдуться в зоні Z – 20 грн. Це територія Вокзальній площі, на площі Героїв Майдану, біля Будинку профспілок, на вул. Шмідта, 2, а також на окремих територіях набережної та інших місцях, де обладнані спеціальні майданчики.

Також раніше “Лица” повідомляли, що у Дніпрі проїзд для пільговиків знову безкоштовний цілодобово.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: