Головний по активам міста Дніпра має один-єдиний актив

11 грудня 2020 о 15:10 - 2705

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Головний по активам міста Дніпра має один-єдиний актив

Директора Департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради Мовшина Дмитра Ілліча суд повернув на посаду.

Про це «Лица» дізналися з ухвали, опублікованої у Єдиному держрестрі судових рішень.

Колегія суддів Дніпровського апеляційного суду відмовила у клопотанні старшому слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області Несеврі Р.С. у продовженні строку на відсторонення Дмитра Мовшина від посади.

Нагадаємо, раніше суд першої інстанції продовжив до 11 січня 2021 року строк відсторонення чиновника від посади. Це рішення в апеляції скасовано.

Дмитро Мовшин, за даними слідства, безпідставно перерахував ТОВ «Промтех Проект Енд Сервіс» (код 41425139) бюджетні кошти у сумі 15,7 млн гривень за роботи, що фактично не були виконані.

Колегія Дніпровського апеляційного суду пристала на доводи адвокатів підозрюваного про те, що чиновник, а також дружина та троє малолітніх дітей, які знаходиться на його утриманні, виживають лише завдяки зарплаті директора департаменту міськради.

«Єдиним джерелом доходів підозрюваного є заробітна плата, і будь-яких інших активів, коштів на рахунках, нерухомого чи рухомого майна, які б давали можливість на існування без заробітної плати, немає. Крім того у ОСОБА_1 на утриманні дружина та троє малолітніх дітей», – йдеться в документі суду.

При цьому, станом на 01.01.2020р., згідно декларації Мовшина, він мав 20 га землі у Криничанському районі та 12 соток – у Петриківському.

Також клопотанням про продовження строку відсторонення Дмитра Мовшина від посади подала неналежна особа.

«В силу ч. 1 ст. 158 КПК України прокурор, а щодо Голови Національного агентства з питань запобігання корупції, його заступника – Генеральний прокурор або заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, має право звернутися з клопотанням про продовження строку відсторонення від посади, яке розглядається в порядку, передбаченому статтею 156 цього Кодексу.

Виходячи з вказаних вище положень кримінального процесуального закону, правом на звернення дослідчого судді з клопотанням про продовження строку відсторонення від посади наділений виключно прокурор», – додається в ухвалі.

«Лица» писали раніше, що Дмитро Мовшин до посади директора Департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради займав посаду начальника ГУ Держгеокадастру в Дніпропетровській області.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: