Голова Дніпропетровської обласної ради оглянув будівництво онкоцентру у Кривому Розі

16 вересня 2021 о 18:30 - 4783

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Голова Дніпропетровської обласної ради оглянув будівництво онкоцентру у Кривому Розі

Микола Лукашук відвідав Кривий Ріг, щоб ознайомитись з ходом будівництва медзакладу.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

Разом з шголовою облради тут були перший помічник Президента України Сергій Шефір, Голова комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, Голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль та інші.

В рамках візиту урядники та інвестори проєкту ознайомилися з ходом будівництва такого важливого для міста онкологічного центру.

«Онкоцентр зведуть за німецьким проєктом. Сучасна лабораторна база, апарати комп’ютерної томографії, лінійні прискорювачі, обладнання для хіміотерапії — в онкоцентрі можна буде проводити діагностику, профілактику та лікування онкологічних захворювань. Планується, що на початку роботи закладу німецькі лікарі проведуть навчальний курс для українських медиків. Далі ж там буде створено тренінговий центр для підвищення кваліфікації медперсоналу» – розповів очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Головним інвестором проєкту є компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг» – підприємство виділило на будівництво закладу 400 млн грн.

«Щороку в Україні через рак помирає близько 100 тисяч чоловік. Ми хочемо дати хворим на рак людям більше надії та більше шансів на одужання. Саме тому ми охоче відгукнулися на запит Президента Володимира Зеленського щодо будівництва онкоцентру» – повідомив генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Криворізький онкологічний центр стане першою в Україні клінікою європейського зразка. В закладі зможе лікуватися чверть онкохворих пацієнтів всієї Дніпропетровщини.

«Ми очікуємо, що вже наступного літа об‘єкт буде зданий в експлуатацію, і восени зможе прийняти перших пацієнтів. Добре, що між інвесторами та урядниками налагоджена комунікація» – сказав перший помічник Президента України Сергій Шефір.

Нині на обліку в медиків у Кривому Розі та Криворізькому районі перебуває 19 тисяч онкохворих.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: