Голова ДніпроОДА Резніченко потрапив під російські санкції

21 серпня 2021 о 11:10 - 16575

EditorEditor


Голова ДніпроОДА Резніченко потрапив під російські санкції

В новий, більш розлогий санкційний список Росії потрапив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Оновлений список осіб, які потрапили під санкції Росії, оприлюднили 20 серпня. Ймовірно, цей новий санкційний перелік створили під ювілей української незалежності.

Раніше до цього списку потрапили колишній глава МВС Аресен Аваков, одіозний медіаперсонаж російського ТВ Дмитро Ярош, екс-прем’єр Арсеній Яценюк. В оновленому документі фігурує секретар РНБО Олексій Данилов, голова Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба, радник міністра енергетики Олена Зеркаль, колишній “слуга” і народний депутат Олександр Дубинський.

Раніше список містив 849 прізвищ, тепер налічує 922. Як йдеться на офіційному правовому порталі РФ, Резніченко значиться у списку на 679 місці.

Разом з тим, у новій редакції списку немає загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, який був внесений туди у грудні 2020 року.

Як відомо, Резніченко – єдиний голова Дніпропетровської ОДА, який був призначений на посаду двічі. Вперше він очолив ОДА 25 березня 2015 року за часів Петра Порошенка. У грудні 2020 року він був призначений на посаду вже Володимиром Зеленським.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: