Що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини

07 квітня 2021 о 11:30 - 1109

AvatarVirsavia Gonchar


Що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини

Низка посадовців та депутатів Дніпра й області подали щорічні декларації. Суспільне проаналізувало, які зарплати задекларували очільники та народні обранці, а також інші дані щодо їхніх статків.

Міський голова Дніпра Борис Філатов

Раніше ми писали, що міський голова Борис Філатов задекларував доходи у вигляді заробітної плати — 368 тисяч гривень, дивіденди у розмірі майже 9,5 мільйонів гривень та майже мільйон гривень від надання майна в оренду. Грошові активи готівкою склали 99 тисяч гривень та мільйон доларів США, у банках у мера — близько 117 тисяч гривень.

З нерухомості у Філатова — дві квартири, житловий будинок, нежитлова будівля. Окрім того, три земельні ділянки, дві земельні ділянки — у спільній власності з дружиною. Марина Філатова, до речі, власниця квартири, житлового будинку, трьох нежитлових будинків та трьох земельних ділянок.

Щодо транспортних засобів, то, окрім чотирьох авто та двох мотоциклів, міський голова Дніпра має вертоліт, парусно-моторне судно та гідроцикл. Ще три автомобілі записані на дружину міського голови.

Серед інших цінностей — 5 годинників. Колекція японського мистецтва: нецке, окімоно, інро, укійо-е, кагамібута, айкуті, танто, цуба, урусі, японські ламінарні обладунки. Усього – 191 шт. Оціночна вартість колекції 50 800 000 грн. Два колекційні автомобілі та один мотоцикл з коляскою, квиток на суборбітальний політ за 1,4 млн грн.

Видатки очільника міста наступні: благодійна допомога на придбання системи ПЛР — 1073400 гривень, фінансова допомога доньці — 8259000 гривень.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко

Заробітна плата очільника облдержадміністрації за основним місцем роботи склала 32311 гривень. Задекларована готівка у розмірі 450 тисяч гривень, майже 70 тисяч доларів та 65 тисяч євро. На банківських рахунках — трохи понад 3 мільйони гривень та 410 тисяч доларів.

Валентин Резніченко — власник квартири у Києві, житлового будинку та 11 земельних ділянок у Київській області, має автобіль Range Rover 2014 року випуску.

Серед інших задекларованих цінностей — 6 годинників та 4 мисливські карабіни.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук

Заробітна плата голови облради за основним місцем роботи близько 18 тисяч гривень. Куди більше Микола Лукашук заробив завдяки підприємницькій діяльності — майже 900 тисяч гривень, 25,5 тисяч гривень — від заняття незалежною професійною діяльністю. Готівкою голова облради задекларував 210 тисяч доларів, у банках — 62,5 тис. грн. Натомість готівка дружини складає 48 000 євро та 15 000 доларів, у банках — близько 14 тисяч гривень та 2500 євро.

Дружина Лукашука також володіє квартирою, земельною ділянкою та автомобілем. Сам же Лукашук власник квартири, нежитлового приміщення та двох автівок. Крім того, одне авто голова облради орендує. У спільній власності подружжя ще дві квартири та житловий будинок.

Серед інших цінностей — годинник вартістю 210 тисяч гривень.

Секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара

Майже пів мільйона гривень за основним місцем роботи задекларував секретар міськради Дніпра Олександр Санжара. Готівка — 1,1 млн грн та 39 тисяч євро.

Санжара — власник квартири, житлового будинку, земельної ділянки та двох автівок. Ще має можливість користування за невиключним договором оренди літаком Piper 28-161.

Серед інших задекларованих цінностей — Hi-Fi аудіосистема за 26000 тисяч гривень.

Дружина Тетяна має 757 тисяч гривень від заняття підприємницькою діяльністю та 18 тисяч гривень від роботи за сумісництвом. Вона також власниця нежитлового приміщення та земельної ділянки.

Начальник Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області Анатолій Щадило

Начальник обласної поліції вказав у декларації заробітну плату за основним місцем роботи: в управлінні Хмельницької області — 319 тисяч гривень, в управлінні Дніпропетровської області (очолив його у липні 2020 року — ред.) — 385695 гривень. Задекларована готівка у розмірі 50 тисяч доларів. Ще 29 євро, 2 долари та близько 221 тисячі гривень — на банківських рахунках.

Квартира — у спільній власності з дружиною Іриною, ще дві квартири — на дружині, вона ж вказана власницею земельної ділянки та садового будинку. Щадило — власник 6 земельних ділянок. Вся нерухомість знаходиться у Києві та Київській області.

У спільній власності подружжя — об’єкти незавершеного будівництва: лазня, садовий будинок та гараж, всі вони також у Київській області.

Щодо транспортних засобів: один автомобіль записаний на дружину, у власності Анатолія Щадила — два причепи та катер.

Керівник Дніпропетровської обласної прокуратури Сергій Біжко

Обласний прокурор вказав заробітну плату за основним місцем роботи — 737886 гривень. Посадовець має житловий будинок, а також користується квартирою, власницею якої є дружина Наталія. Дві автівки, якими користується Сергій Біжко, також у власності інших людей.

Доходи дружини Наталії від заняття підприємницькою діяльністю складають 974 тисячі гривень. Також вона має 70 тисяч доларів готівкою.

Депутат міської ради Загід Краснов (фракція “Громадська сила”)

Задекларована заробітна плата за основним місцем роботи – 166692 гривень, готівка — 300 тисяч гривень, 900 тисяч доларів та 610 тисяч євро, дивіденди від АТ “Дніпровський стрілочний завод” — 11073360 гривень.

У спільній власності з дружиною Ельвірою та синами Русланом та Артемом у Загіда Краснова житловий будинок, площею понад 1000 кв.м. Має дві земельні ділянки та один автомобіль.

Згідно з декларацією, син Артем у липні 2020 року став власником квартири, а також отримав від батька три подарунки у негрошовій формі, загальною вартістю 350 тисяч гривень, дивіденди від АТ “Дніпровський стрілочний завод” – 24866340 гривень та має 21 млн. грн. готівкою.

Чимало майна та коштів задекларовано на дружину Ельвіру. Зокрема, у її власності — 22 земельні ділянки у Дніпропетровській області, 198 тисяч доларів, 170 тисяч євро та майже 22,5 млн.грн. готівкою, на банківських рахунках — 95 тисяч гривень.

Начальник ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ганна Чуб

Задекларована заробітна плата за основним місцем роботи у підсумку складає близько 500 тисяч гривень. Заробітна плата чоловіка Віктора становить 268469 гривень, ще 169 572— пенсія. Готівкою Ганна Чуб задекларувала 50 тисяч гривень та 63 тисячі доларів, чоловік Віктор має готівкою 130 тисяч гривень, 5600 євро та 54,5 тис. доларів.

Головна податківиця області — власниця квартири у Дніпрі та двох земельних ділянок у Закарпатській області. Чоловік Віктор— власник квартири у Бердянську та квартири у Києві, однієї земельної ділянки у Бердянську, та ще двох — у Дніпропетровській області.

Має чоловік і власне авто, а ось Ганна користується автомобілем, який належить іншій людині.

Депутатка міської ради Тетяна Ричкова (фракція “Європейська Солідарність”)

Заробітна плата за основним місцем роботи — майже 284 тисячі гривень, ще 32 тисячі гривень — пенсія. На банківських рахунках — 9765 гривень, готівкою — 120 тисяч гривень.

У власності Тетяни Ричкової — квартира у Дніпрі та земельна ділянка у Львівській області.

Депутатка міської ради Наталія Начар’ян (фракція “Опозиційна платформа”)

Наталія — тимчасово не працює, тож у доходах вказана заробітна плата чоловіка Дмитра за основним місцем роботи — 155 тисяч гривень. У депутатки задекларовано 10 тисяч доларів готівкою, у її чоловіка — 40 тисяч доларів та 565 тисяч гривень.

У власності — квартира, ще одна квартира — у спільній власності з чоловіком та сином.

Депутатка міської ради Аліада Мансурова (фракція “Слуга народу”)

Аліада Мансурова задекларувала готівку в сумі 150 тисяч гривень, 60 тисяч доларів та 20 тисяч євро. Також депутатка задекларувала криптовалюту Bitcoin на суму майже 758 тисяч гривень. Доходи чоловіка Артура: 141 355 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, 40 тисяч гривень від заняття підприємницькою діяльністю, дивіденди — 97 тисяч гривень, 99 тисяч гривень — заробітна плата, отримана за сумісництвом.

Разом з чоловіком Артуром депутатка користується трьома квартирами, власницею яких є Вікторія Мансурова. У власності чоловіка — 6 земельних ділянок.

У спільній сумісній власності депутатки — одне авто, на ще два вона має право користування.

Депутатка міської ради Євгенія Дитятковська (фракція “Пропозиція”)

Окрім депутатства, Євгенія Дитятковська є завідувачкою регіонального алергоцентру комунального закладу “Дніпровське клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги” міської ради. Заробітна плата за основним місцем роботи — 259 230 гривень, заробітна плата за сумісництвом — 68 878 гривень, пенсія — 83 575 гривень, готівка — 250 тисяч гривень та 30 тисяч євро. У чоловіка Олександра заробітна плата за основним місцем — 17, 5 млн грн, пенсія — понад 150 тис. грн.

І у депутатки, і в її чоловіка — по окремій квартирі та автівці. До речі, “Мерседес” чоловіка був придбаний у 2020 році за 2 млн грн.

Ще Євгенія Дитятковська задекларувала золотий наручний годинник вартістю 178 тисяч гривень.

Також ми писали: У січні в Україні свої доходи задекларували 336 мільйонерів.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: