Фірма, що фіктивно рубала сухостій та корчувала пеньки, втекла від слідчих

12 січня 2021 о 16:45 - 1999

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Фірма, що фіктивно рубала сухостій та корчувала пеньки, втекла від слідчих

В один день змінило директора, засновника та кінцевого бенефіціарного власника, адресу, телефон та е-mail ТОВ «Пентагон-ЮА» (код ЄДРПОУ 42098640), яке отримало за неповні два роки від Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради (ДМР) та різних комунальних підприємств ДМР 344.420.073,56 грн.

Про це «Лица» дізналися з даних аналітичної платформи YouControl та системи данних і аналітики Сlarity-project.

Дані – YouControl

 

Якщо раніше бенефіціаром виступав Антон Кранг, колишній начальник сектора кримінальної поліції ГУ Нацполіціі в Кіровоградській області, директором – Денис Химчик, а ТОВ було «прописане» в Дніпрі, то зараз бенефіціаром і директором значиться харків’янин Малишев Максим Петрович, 05.07.1988 р.н., а адреса офісу – місто Київ, проспект Бандери Степана, будинок 6.

Нагадаємо, напередодні Нового 2021 року змінило назву з «Будівельна гільдія» на «БК Інвестстрой Груп-2021» та перереєструвалося у м. Києві ТОВ, що обкрадало дніпровських школярів.

Щодо ТОВ «Пентагон-ЮА», то, як писали «Лица», це – одне з «підприємств-улюбленців» Дніпровської міськради і найбільший замовник Департаменту благоустрою та інфраструктури: ремонтує дніпровські мости, шляхопроводи, дороги, будівлі, малі архітектурні форми (МАФи), оглядові та дощоприймальні колодязі, зливну каналізацію, зелені насадження.

«Пентагон-ЮА» є фігурантом численних кримінальних проваджень, відкритих за фактом розтрати бюджетних коштів Дніпра.

Зокрема, по кримінальному провадженню № 42020041690000003 від 31.01.2020р. слідство встановило, що ТОВ «Пентагон-ЮА» значилося у 2018-2019 рр. серед найбільших підрядних та субпідрядних організацій Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради (ДМР) та КП «Міськзеленбуд» ДМР (вирубка сухостою, полив газонів, корчування пеньків та інше) – при цьому не мала відповідного кваліфікованого персоналу та технічного оснащення, а також досвіду виконання відповідних профільних робіт, і перераховувала кошти на низьку субпідрядних організацій, що мають ознаки фіктивності, з метою подальшого виведення грошових коштів в тіньовий сектор економіки та обготівкування.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: