Дві корбанівські фірми сьогодні розіграють 100 млн на ремонт автошляхів

02 грудня 2020 о 07:15 - 8123

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дві корбанівські фірми сьогодні розіграють 100 млн на ремонт автошляхів

О 13:54 розпочнеться аукціон з закупівлі очікуваною вартістю 100.425.467,65 на послуги з поточного ремонту до 31 грудня 2020р. автошляхів в м. Дніпро. Перелік вулиць – невідомий.

Сто мільйонів будуть розіграні між двома фірмами з орбіти «тіньового мера Дніпра» Геннадія Корбана.

Так, на участь в аукціоні в ProZorro зареєструвалися:

  1. ТОВ «Будівельно-виробнича фірма «Елітпроект» (код 42890735),
  2. ТОВ «Пентагон-ЮА» (код 42098640).

Як повідомлялось, «Елітпроект» в цьому році зробило неякісний ремонт проїжджої частини вул. Янтарна в Амур-Нижньодніпровському районі.

Крім того, громадська організація «Рада захисту конкуренції та споживачів» звернулася до Державної аудиторської служби України з вимогою промоніторити тендер про «злиття» 160 мільйонів без аукціону цій фірмі з оточення Корбана.

Власницею 100% «Елітпроекту» є адвокатка Бондаренко Олеся Михайлівна, яка працює за адресою: місто Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, будинок 53. Тут також зареєстровані БО «Благодійний фонд Бориса Філатова», БО «Благодійний фонд «Стратегія Дніпра» та Депозітарно-фондова компанія «Славутич-Капітал» Геннадія Корбана.

ТОВ «Пентагон-ЮА», нагадаємо, заснував Богдан Біленко, який потім заснував ТОВ «Біо-Форс». Власником останнього значиться Ігор Бірман, родич Геннадія Корбана.

«Пентагон-ЮА» є фігурантом численних кримінальних проваджень, відкритих за фактом розтрати бюджетних коштів Дніпра.

При цьому, як зафіксували «Лица», ремонт автошляхів проводиться до результату тендеру.

Так, на вул. Богомаза, біля перехрестя з Донецьким шосе, зірвано асфальтове покриття та, не дивлячись на сльоту і мряку, 01 грудня йшло асфальтування дороги.

Робітники на запит журналістів назвали неіснуючу фірму, яка буцімто робить ремонт.

Номерів автомобілів, які задіяні у роботах, немає у переліках транспортних засобів, «виставили» на сьогоднішній тендер, ані у ТОВ «Елітпроект», ані у ТОВ «Пентагон-ЮА».

Асфальтування до результатів тендеру

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: