Фестиваль “Джаз на Дніпрі” номіновано на премію «X-Ray Marketing Awards»

24 лютого 2021 о 18:30 - 979

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Фестиваль “Джаз на Дніпрі” номіновано на премію «X-Ray Marketing Awards»

Міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі» увійшов до шорт-листа у категорії «Онлайн-івент року» конкурсу маркетингових комунікацій «X-Ray Marketing Awards» від порталу MMR.

Про це повідомляє пресслужба міської ради Дніпра.

«X-Ray Marketing Awards» – премія, яка визначає тих, хто зумів проявити творчий та нестандартний підхід у нових реаліях пандемії коронавірусу та переходу в онлайн. Проєкти оцінює оргкомітет, члени журі та глядачі шляхом голосування онлайн.

Усі подані заявки попередньо пройшли відбір оргкомітету на предмет відповідності технічним вимогам, якості реалізації проєкту, його рівня та масштабності.

Цікаво, що навіть за умов пандемії минулого року влада Дніпра змогла витратити на фестиваль “Джаз на Дніпрі” біля 5 млн. гривень.

Фестиваль “Джаз на Дніпрі” проходив ще у Дніпропетровську в 1987, 1988, 1990 та з 1999 по 2006 роки. Попередником цього заходу можна вважати фестивалі «Юність» (1968—1971, 1973 роки). Організаторами фестивалю виступали тоді Дніпропетровська облдержадміністрація та Гуманітарний фонд «Слов’янський світ». Оновили фестиваль 2017 року.

Також “Лица” писали: Як у Дніпрі відсвяткували Міжнародний день української мови.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: