Ексгубернатор Дніпропетровщини переключився на осіменіння свинок великих білих

28 жовтня 2021 о 07:10 - 7726

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Ексгубернатор Дніпропетровщини переключився на осіменіння свинок великих білих

Обсяг виробництва преміум-свинини свинарі нарощуватимуть поступово.

Одне з підприємств агрохолдингу KSG Agro («КейЕсДжи Агрікалчурел енд Індастріел Холдінг Лімітед» або КSG АGRІСULТURАL АND ІNDUSТRІАL НОLDІNG LІМІТЕD, Кіпр) розвиватиме ринок преміальної свинини в Україні.

Про це пише «Український фермер».

«Таке м’ясо (сегменту «преміум» – авт.) отримують від свиней породи дюрок: воно має підвищену кількість внутрішньом’язового жиру і водночас оптимальну кількість сала», – пояснюють фахівці.

Бенефіціаром «КейЕсДжи Агрікалчурел енд Індастріел Холдінг Лімітед» є проживаючий у місті Каслано в Швейцарії Касьянов Сергій Павлович.

У 2005 році він був головою Дніпропетровської облдержадміністрації.

Він також був членом Наглядової ради ПАТ «КСГ Банк», який знаходиться в процесі ліквідації.

З минулого року ТОВ «КСГ «Дніпро», яке належить до агрохолдингу KSG Agro, обілечує курортників на гарячому, гліцериновому та озері Сиваш біля села Стрілкове Херсонської області, що на косі Арабатська стрілка, біля кордону з окупованим Кримом.

KSG Agro планує поступово освоювати виробництво свинини-преміум. Тому що ринок поки що не готовий дорожче платити за таке м’ясо, собівартість виробництва та й перероблення якого вища.

Тому, за словами керівника м’ясного бізнес-напряму KSG Agro Олександра Долженко, компанія придбала двох кнурів дюрків, яких на цьому етапі буде достатньо.

«У компанії Genesus закупили двох дюрків і двох ландрасів (перша спеціалізована порода свиней беконного типу; виведена в Данії в результаті схрещування місцевої данської свині з великою білою породою – Wiki), щоб виробляти прабатьківське поголів’я, – каже Долженко. – Таким чином від свинки велика біла, яка осіменятиметься сім’ям ландраса, ми отримуватимемо свинку F1, від якої плануємо отримувати товарне поголів’я. Це товарне поголів’я компанія Genesus пропонує осіменяти дюрком – тому ми й купили двох кнурів».

Решту поголів’я запліднюватимуть кнурами 337 компанії РІС – їх планують закупити ще сім голів.

«Ці кнури себе відмінно зарекомендували: їхнє потомство також має м’ясо високої якості, смачне, як порівняти з іншими генетиками, відносно пісне, – пояснив Олександр Долженко. – Порода постійно покращується, ми отримуємо добре потомство, з високими приростами».

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: