Дубинського виключили зі “Слуги народу”

15 березня 2021 о 15:45 - 1333

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Дубинського виключили зі “Слуги народу”

Нардепа Олександра Дубинського виключили з партії Слуга народу за порушення статуту і непокору керівним органам партії. Відповідне розпорядження прийняв глава партії Олександр Корнієнко.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Як зазначається, 14 березня була проведена конференція Київської обласної організації СН, на якій її головою обрали Андрія Мотовіловца замість Дубинського. Однак Дубинський 14 березня випустив відеозвернення, з якого стало відомо, що за його ініціативою паралельно було проведено “якийсь захід”. На ньому приймали рішення про переобрання голови та членів політради Київської облорганізації СН.

У Слузі народу вважають, що такими діями Дубинський “грубо порушив” новий статут СН, за яким питання про призначення керівників осередків партії повинні попередньо узгоджуватися з главою політради і нацради громад Слуги народу. Крім того, дії Дубинського “дискредитують” партію, що неприпустимо відповідно до нового статутом, заявили в СН.

“Останнім часом Олександр відчував незручності від того, що на нього поширюється партійний статут, а він хотів проводити свої партійні конференції, приймати рішення, неузгоджені з керівництвом партії. Тому ми відкрили йому шлях у велику або маленьку політику. Якщо тобі зелений колір вже недоречний і хочеться від нього позбавлятися, то ми таку можливість надали”, – прокоментував на брифінгу виключення Дубинського Корнієнко.

При цьому Корнієнко додав, що Дубинський продовжить працювати у фінансовому комітеті Ради як позафракційний нардеп.

Також “Лица” писали: «Слуга народу» з Дніпра хоче скасувати штрафи за порушення мовного закону.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: