«Слуга народу» з Дніпра хоче скасувати штрафи за порушення мовного закону

22 грудня 2020 о 15:00 - 1926

Регіна ОрловаРегіна Орлова


«Слуга народу» з Дніпра хоче скасувати штрафи за порушення мовного закону

Нардеп з Дніпра Максим Бужанський і ще 27 його однопартійців внесли в парламент законопроєкт, в якому пропонують скасувати штрафи за недотримання мовного законодавства.

Відповідний документ опублікований на сайті Верховної ради.

Вступає в силу норма закону про мову, згідно з яким вся сфера обслуговування, весь бізнес повинен працювати на державну мову, інакше штраф. До 6800 грн. Це абсурд. Пропоную просто скасувати ці штрафи, і вирішити це питання таким чином, а не плодити донощиків. 27 колег з фракції «Слуга народу» надали мені честь, ставши співавторами, – написав Бужанський в Telegram.

У Верховній Раді зареєстрували проект закону №4528 про внесення змін до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» про скасування заходів реагування в сфері обслуговування населення.

Серед його авторів – народний депутат Максим Бужанський, відомий своєю критикою закону про державну мову, а також скандальний нардеп Олександр Дубинський, який виступав за скасування амністії учасникам Майдану.

Бужанський підкреслив, що не потрібно розповідати перукарям, якою мовою їм стригти, а шиномонтажникам, якою мовою міняти колесо.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: