Добровольчий український корпус «Правий сектор» готовий зустріти агресорів у будь-якій кількості

15 лютого 2022 о 15:45 - 3551

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Добровольчий український корпус «Правий сектор» готовий зустріти агресорів у будь-якій кількості

«Взаємодія з військовими – офігенна».

Минулими вихідними командир 14-ї резервної сотні Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (ДУК «ПС»; Дніпровщина) Андрій Пустовіт (друг «Дядько») з побратимами відвідали підрозділи «Правого сектору» в Донецькій області.

Мета – постачання палива, продуктів та допомога в ротації бійців.

Про це «Лицам» розповів сам криворіжець Андрій Пустовіт.

«Зараз прямуємо на базу Першої штурмової роти, до Да Вінчі (Дмитру Коцюбайлу, другу «Да Вінчі», торік присвоєно звання Герой України з врученням ордену «Золота зірка» – авт.). Це у Новогродівці Донецької області. Там тилова база ДУК «ПС».

Завеземо їм частину провізії, провідаємо наших бійців з Кам’янського, Кривого Рогу, Дніпра, Верхньодніпровська та Павлограда.

А потім їдемо на Карлівку, до Управління медицини Третьої окремої стрілецької роти ДУК «ПС». Веземо соляру, продукти», – сказав командир 14-ї резервної сотні.

На питання, яка обстановка на базі, він запевнив, що правосєкі офігенно взаємодіють зі Збройними силами України та готові до зустрічі з агресором.

«Яка там зараз обстановка? Хлопці працюють. Знаходяться в повній бойовій готовності – готові зустріти в будь-якій кількості, в будь-якій момент зупинити агресію. Так що прямої дороги до Києва, та навіть до Дніпра, агресор не отримає у будь-якому випадку.

Взаємодія зі Збройними силами відмінна. Бачили в Інтернеті, в Першій штурмовій роті був Залужний, головнокомандувач Збройних сил України? Потім приїжджав командувач об’єднаних сил.

Так що всі питання вирішуються, взаємодія з військовими – офігенна. Третій і восьмий полки спеціальних операцій дають бойові розпорядження, а наші хлопці виконують», – сказав Андрій Пустовіт.

При цьому, «Правий сектор» не налаштований вливатися в лави армії.

«Ну, а для чого знищувати структуру, яка вісім років існує паралельно з військовими і виконує роботу не гірше, ніж ЗСУ?

Нам пропонували у 2015 зайти в ЗСУ як окремий десантно-штурмовий батальйон, але за двох умов. Перша – прибрати з назви «Правий сектор», друга – вони дають своє командування. Відповідно, це буде, як у 54-й бригаді ЗСУ, коли хлопців розкидали, потім перейшли вони у 46-й батальйон, з 46-го розсосалися по всій армії… Це було зроблено для того, щоб вмотивованих людей розкидати по різних підрозділах», – нагадав він.

Найбільші потреби у ДУК «ПС» зараз – це якісна амуніція, військова форма НАТОвського зразку, тому що українська дуже швидко псується. Також солярка.

«Я надам картку мого заступника з тилового забезпечення, який волонтером є від самого початку, від Пісок до сьогодення. Українська діаспора Мадріда через нього також активно допомагає нам», – сказав Андрій Пустовіт.

Каву, чай, цигарки, продукти харчування, які не псуються швидко, можна принести в штаб «Правого сектору» на Дніпровщині. Він працює кожного дня з 11:00 до 19:00 на вулиці Надії Алексєєнко. Адреса: бульвар В’ячеслава Чорновола, будинок 1.

Картка для пожертв, зареєстрована за заступником Пустовіта з Управління постачання, співзасновником ГО «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій та ветеранів Антитерористичної операції» Андрієм Мізаном (друг «Прапор»):

  • Приват Банк
  • 4149 6293 5213 4928
  • Мізан Андрій Олексійович

Контактний номер телефону 14-ї сотні ДУК ПС (Дніпровщина): +38 (097) 368-56-82, електронна поштова скринька: 14rs.dukps@protonmail.com

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: