Який матеріал сайту “Лица” заборонив Роскомнадзор

27 грудня 2021 о 11:15 - 12038

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Який матеріал сайту “Лица” заборонив Роскомнадзор

До редакції “Лиц” надійшло повідомлення від російської федеральної служби з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій та масових комунікацій “Роскомнадзор”, де російське відомство інформує про блокування матеріалу сайту.

У повідомленні говориться про “обмеження доступу до інформаційного ресурсу…  в інформаційно-телекомунікаційних мережах… на підставі вимоги Генеральної прокуратури Російської Федерації від 12.03.2015 № 27-31-2015 /Ид831-15”.

Мова йде про новину, що була опублікована на сайті “Лица” у січні 2015 року, де повідомлялось про збір коштів  для ДУК “Правий сектор”. На думку російської служби “Роскомнадзор”, у цьому матеріалі містяться заклики “до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку, інформаційні матеріали організацій, діяльність яких визнана небажаною, недостовірна суспільно значима інформація”.

Раніше “Роскомнадзор” вже скаржився на відео “Лиц” зі святкуванням дня народження Бандери у Дніпрі.

Очевидно, що всі звернення “Роскомнадзору” мають шаблонну форму і в них ігноруються державні кордони та юрисдикції. Тому російська федеральна служба повідомляє, що  “протягом доби з моменту отримання цього повідомлення, провайдер хостингу або інша особа, що забезпечує розміщення в інформаційно-телекомунікаційній мережі, в тому числі в мережі «Інтернет», зобов’язані проінформувати про це власника інформаційного ресурсу, який вони обслуговують, і повідомити його про необхідність негайно видалити інформацію, яка містить заклики до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності”.

Раніше “Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: