До Кривого Рогу доставили допомогу ЗСУ та переселенцям

11 травня 2022 о 13:00 - 3247

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


До Кривого Рогу доставили допомогу ЗСУ та переселенцям

Волонтери і депутати співпрацюють з міжнародним соціальним центром допомоги «Здоров‘я, Етика, Освіта».

Про допомогу ЗСУ, переселенцям та організацію заходів безпеки у Криворізькому районі розказала депутат Дніпропетровської обласної ради Марія Бабенко.

Про це інформує пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

«Збір одягу, білизни, засобів гігієни для бійців та переселенців, плетіння маскувальних сіток: за ініціативи місцевої влади та обласних депутатів, у співпраці з міжнародним соціальним центром допомоги «Здоров‘я, Етика, Освіта» було доставлено гуманітарну допомогу до Кривого Рогу», – йдеться в повідомленні.

Депутати і волонтери, окрім того, долучаються до допомоги ЗСУ, штабам територіальної оборони у Криворізькому районі, а також спільно з волонтерськими організаціями допомагають Харкову, внутрішньо переміщеним особам та сім’ям з маленькими дітьми.

«Кожного дня ведуться роботи з укріплення і оснащення оборонних об’єктів. Працює важка техніка: екскаватори, крани, бульдозери. Будуються взводні опорні пункти, блок-пости, бліндажі, укріпрайони навколо Кривого Рогу і далі на південь. Окопалися, побудували і цілодобово, щоденно продовжуємо роботи з укріплення наших рубежів. Також завозиться все необхідне обладнання, техніка, матеріали, автомобіль для ЗСУ в південному напрямку», – розповідає депутат Дніпропетровської облради Марія Бабенко.

Також депутати разом з помічниками і волонтерами організували виготовлення бронежилетів, щонеділі направляють до Харкова гуманітарні вантажі: ліки, харчі, необхідні для цивільних громадян і ЗСУ.

«Регулярно повідомляємо жителів Криворізького району про стан безпеки, застереження про дії ворога в Криворізькому районі, розклад руху транспорту і маршруток для евакуації, проводимо консультації онлайн з лікарями, юристами, роз’яснення щодо допомоги ВПО», – підсумувала Марія Бабенко.

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: