Дніпровський театр опери та балету запрошує на оперу «Карміна Бурана»

13 квітня 2021 о 17:45 - 5090
Дніпровський театр опери та балету запрошує на оперу «Карміна Бурана»

21 квітня у будівлі Дніпровського академічного театру опери та балету відбудеться вистава «Карміна Бурана» композитора Карла Орфа. Диригент постановник опери — народний артист України Володимир Гаркуша.

В основі цього грандіозного твору лежать вірші та пісні мандрівних поетів ХІІІ ст. Зміст так званих «Баварських пісень» (дослівний переклад назви) досить різноманітний: це і весняні хороводи, і любовна лірика, і навіть філософські пошуки, що стоять поряд з темою гріховних радощів життя.
Але найголовніше у цьому творі — це музика Карла Орфа. Саме в ній начебто сховане все наше життя. І кожен, хто вміє чути і відчувати знайде в цій музиці своє — настільки багато в ній граней та нюансів.
«Пояснити музику словами неможливо, але саме завдяки їй створюється гіпнотичний магнетизм твору. Є в ній якась незбагненна містика. Начебто все просто, але остаточних відповідей немає. І нам залишається пам’ятати лише одне: життя йде, колесо Фортуни крутиться!» — повідомляється на офіційній сторінці тетару опери і балету у Фейсбуці.
Поділитися: