Дніпровський пляж може отримати міжнародний сертифікат якості «Блакитний прапор»

08 квітня 2021 о 10:00 - 1903

AvatarVirsavia Gonchar


Дніпровський пляж може отримати міжнародний сертифікат якості «Блакитний прапор»

Дніпровський міський пляж на Монастирському острові може отримати міжнародний сертифікат якості «Блакитний прапор». Ця відзнака надається найбільш екологічним та безпечним пляжам і причалам різних країн світу.

Про це повідомляють в прес-службі Дніпровської міської ради.

Щоб отримати нагороду, пляж повинен відповідати понад 30 критеріям. Серед них: чиста вода й узбережжя, наявність рятувальних постів, медичного пункту, урн, туалетів, інформаційних табло, інфраструктура для маломобільних тощо.

За словами директора КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» Вадима Галицького, пляж на Монастирському острові відповідає суворим критеріям програми «Блакитний прапор» на 90 %.

«Цьогоріч ми подали заявку, і до нас уже приїздила комісія, яка оглянула пляж. За результатами цього візиту ми отримали офіційний статус кандидата. За більшістю критеріїв пляж відповідає вимогам. Ми регулярно і ретельно чистимо пісок, двічі на тиждень проводимо аналіз питної води та води з Дніпра, у нас є медичний супровід, рятувальники, інформаційні табло, роздягальні тощо. Цього сезону ми маємо вдосконалити ті критерії, які залишилися. Їх небагато: встановити модульні туалети, додаткові навіси, створити відповідні умови для маломобільних груп населення», – сказав Вадим Галицький.

Також він додав, що протягом сезону без попередження можуть приїжджати представники міжнародної комісії для перевірки виконання умов програми. Якщо все буде добре, то вже наступного сезону Монастирський отримає той самий «Блакитний прапор». Тоді його внесуть до туристичного списку світу, як рекомендоване для відвідування.

Також ми писали: Дніпровський аеропорт відзначили сертифікатом та оштрафували.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: