Дніпровські рейдери зносять будинки разом з мешканцями (ФОТО/ВІДЕО)

24 грудня 2020 о 15:45 - 2365

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Дніпровські рейдери зносять будинки разом з мешканцями (ФОТО/ВІДЕО)

Така кричуща подія відбулась напередодні, а можливо триває й в цей час. Поки ви читаєте цю новину у затишній та теплій оселі, дніпрян, яким пощастило мати квартири в центрі міста, просто виштовхують зі своїх помешкань тітушки самих відомих рейдерів Дніпра.

Про це небайдужі мешканці міста пишуть у Facebook.

Мова про Вадима Єрмолаєва, якого вважают другом мера міста. Доказів цієї дружби багато, а ось у цьому матеріалі є фактажний приклад результатів співпраці міського голови та мільйонера, дніпровського олігарха Єрмолаєва.

Але апетити зростають й торгово-промисловій корпорації «АЛЕФ», яку ще у 1995 році заснував Єрмолаєв, також кудись зростати, а власнику – багатіти.

Інколи такі люди збагачуються на чужій біді – забираючи в інших землю, приміщення, віджимаючи бізнес. Та навіть руйнуючи житло, виселяючи людей з квартир та домівок.

Центр Дніпра – ласий шматок для рейдерів. Напевно, всі бачили велике будівництво на вулицях Шевченко, Південна та інших, які розміщені біля вул. Паторжинського в районі Катеринославського бульвару. Але мало хто знає, що на за адресою Південна, 11 та пров. Шевченко, 14 невеликі двоповерхові будинки зносять прямо тоді, коли в них ще мешкають люди.

Так, у своєму дописі про це повідомила містянка Галина Недзвецька:

«Тільки за сьогоднішній день два штурму будинків тітушками Єрмолаєва. Будинок на вул. Південної 11 і будинок на пров. Шевченко 14. В НИХ ЖИВУТЬ ЛЮДИ! Будинки почали зносити разом з мешканцями. Поліція на місці – спостерігає».

Вона закликає всіх активних громадян, мешканців Дніпра, активістів приєднатися до акції протесту «Набридло!», яка відбудеться 25 грудня о 11 годині на перехресті Паторжинського й Південної.

«Свавілля в центрі серед білого дня. Сьогодні у них завтра у кожного з нас. Знайдіть 1 годину золотого часу – це важливо!», – йдеться у дописі.

А в іншій публікації в соцмережі архітектор з Дніпра Артем Шавурін зняв відео самого захоплення та знищення вищезгаданих будівель. Він нагадав, що ці домівки є архітектурною пам’яткою, та що чіпати їх не можна. Але краще подивіться на це самі.

Як то кажуть, без коментарів…

Тим, хто голосував на місцевих виборах за діючого мера, дивитися обов’язково! Тому що до цих ганебних подій частково причасні і ви.

До речі, у новостній стрічці про це ні слова. Невже усім байдуже? Скоріше за все, у місті Дніпро дуже мало залишилося ЗМІ, які не співають дифірамби меру за наші ж з вами кошти.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: