Дніпровська влада витратила на новорічне прикрашання більше, ніж всі інші обласні центри разом

06 січня 2022 о 09:00 - 15695

EditorEditor


Дніпровська влада витратила на новорічне прикрашання більше, ніж всі інші обласні центри разом

Красиво жити не заборониш. У Дніпрі мерія пустила під хвіст тигру понад 70 млн грн, витративши їх на головну ялинку, прикрашання локацій та інший популізм дитсадкового рівня. А усі обласні центри України разом витратили на такі закупівлі 131 млн грн.

Про це повідомили у DOZORRO.

Друге за витратами місто України — Запоріжжя. Тут провели лише три закупівлі на 10,5 млн грн. Третє — Харків, який витратив менше 9 млн грн: ялинку встановили стару, закуповували для оздоблення двох святкових площ і центрального парку.

У середньому ж міста витрачали на новорічно-різдвяні святкування по кілька мільйонів гривень.

Найменше на святкування нового року та Різдва витратили в Чернігові (77 тис. грн) та Тернопілі (88,7 тис. грн). У Чернігові за ці кошти придбали і ялинку, і прикраси, в Тернополі — різне оздоблення. В Івано-Франківську міська рада взагалі не проводила новорічних закупівель у Prozorro.

Детальніше витрати мерій на прикрашання своїх міст можна бачити на мапі:

Столиця цьогоріч на свято витратила приблизно 5 млн грн. В Києві підрядників цьогоріч обирали не на аукціонах, а в межах спеціальних художніх конкурсів концепцій святкувань. Перемогу на такому змаганні щодо влаштування головної локації на Софійській площі здобула та ж компанія, що отримала аналогічний підряд торік.

Раніше “Лица” також сповіщали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: