З’явився топ найдорожчих ялинок України: яке місто витратило на свята найбільше

17 грудня 2021 о 08:00 - 17713

Євген ОхайнийЄвген Охайний


З’явився топ найдорожчих ялинок України: яке місто витратило на свята найбільше

Цьогоріч місто Дніпро встановило рекорд за витратами на прикрашання. На новорічне святкування обласні центри України витратять загалом 98,75 млн гривень.

Про це йдеться в сюжеті програми “Гроші” на телеканалі “2+2”.

Журналісти проаналізували витрати українських міст на приготування до новорічних свят та Різдва. Витрати більшості обласних центрів на прикрашання міста та встановлення ялинки не перевищують 3 млн.

Житомир, Львів, Луцьк та Хмельницький вклалися в менш як один мільйон гривень. Витрати цих міст становлять 110, 242, 728 та 770 тисяч гривень відповідно.

Значно більші витрати — у Чернігові та Ужгороді, де святкування обійшлося в 1,023 та 1,337 млн гривень. Міста Рівне та Херсон витратили по майже 3 млн гривень кожне.

Топ найдорожчих ялинок України у 2021 році:

П’яте місце в рейтингу найдорожчих ялинок країни посіла Вінниця. Там на свята витратили 3,15 млн гривень. Майже мільйон – безпосередньо на ялинку, ще 300 тисяч піде на її демонтаж.

Бюджет міста Черкаси, яке посідає четверте місце в рейтингу, більший у два рази – 6,8 млн гривень.

Харків – на третьому місціТам 10 млн гривень витратили на прикрашання міста, ще 9,5 млн – на солодкі подарунки дітям.

Столиця України цьогоріч на другому місці за витратами. Київ витратив 27 млн гривень, щоправда, тільки 5 з них – бюджетні. Решту дадуть спонсори.

Найбільше за святкування цьогоріч заплатять у Дніпрі. Місто, де на прикрашання міста виділила 62 млн гривень, посідає перше місце в рейтингу.

Усі ці кошти – з міського бюджету. 12,5 млн гривень піде на головну ялинку міста. Журналісти зауважують, що це – рекордні витрати для України.

Раніше «Лица» також писали про те, що у Кривому Розі проводять обшуки у чиновників міськради: перевіряють причетність до мільярдних оборудок.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: