Дніпровська політехніка спільно з SoftServe запускають оновлену спеціальність з дуальним форматом навчання

16 червень 2022 о 17:10 - 15453

EditorEditor


Дніпровська політехніка спільно з SoftServe запускають оновлену спеціальність з дуальним форматом навчання

Восени 2022 ІТ-компанія SoftServe вперше додає можливості дуального навчання до спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка».

Вступити цього року на неї зможуть майже 100 абітурієнтів, вже з 3 курсу вони зможуть поєднувати навчання з роботою.

Про це “Лицам” повідомив представник SoftServe.

В оновленій освітній програмі оптимізували порядок вивчення предметів, актуалізували та доповнили навчальні курси. Студенти матимуть можливість працювати з досвідченими менторами SoftServe, відвідувати мотиваційні лекції про роботу в ІТ, поглиблені технічні курси, аби обрати свій стек технологій. А вже з третього курсу навчання, студентів інтегруватимуть в реалії роботи в ІТ – вони працюватимуть в компанії над справжніми проектами.

Таким чином, ще до своєї першої роботи, студенти пройдуть посилену теоретичну підготовку, і матимуть можливість одразу використовувати на практиці отримані теоретичні знання. Виконання робочих завдань в компанії, при цьому, зараховуватимуться університетом за навчальною шкалою оцінок. Такий формат допоможе студентам легше працевлаштуватися після випуску, а також покращити ситуацію з дефіцитом спеціалістів в українській ІТ-індустрії.

«Дніпровська політехніка є нашим постійним партнером. Разом ми створили багато навчальних проектів: практику для студентів у компанії, crash course, розробка та імплементація нових навчальних дисциплін. Тому наступним еволюційним кроком було підписання меморандуму про дуальну освіту. Попри війну, ми вирішили продовжувати реалізацію цієї програми, бо вважаємо що підготовка талановитої молоді, яка зможе кваліфіковано виконувати свою роботу, є однією з пріоритетних задач, бо це допоможе у відбудові нашої держави. І вона може бути вирішена тільки при поєднанні зусиль компаній роботодавців та представників освіти», – коментує Тарас Ніколаєв, координатор навчальних програм у SoftServe.

Цього року, крім Дніпра, нові програми запустяться також в Харкові та Києві. Загалом на рахунку компанії ще 5 спеціальностей з дуальним навчанням в університетах Львова, які стартували в попередні роки – НУ “Львівська політехніка” (Програми “Системи штучного інтелекту” та “Прикладна математика”), ЛНУ ім.І.Франка (“Комп’ютерні науки” на Факультеті прикладної математики та “Комп’ютерні науки” на Факультеті електроніки), ІТ Степ Університет (Програма “Комп’ютерні науки”).

Аби отримувати інформацію від компанії про усі навчальні можливості, можна реєструватись за цим посиланням.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: