Дніпровська міськрада закуповує автомобілі у два рази дорожче за ринкову ціну

31 липня 2020 о 10:00 - 3908

adminadmin


Дніпровська міськрада закуповує автомобілі у два рази дорожче за ринкову ціну

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив тендер на закупівлю двох нових легкових автомобілів Renault зі стартовою ціною, яка удвічі перевищує реальну ринкову вартість цих транспортних засобів.

Згідно з тендерною документацією, міськрада планує закупити два легкових автомобілі — Renault Logan та Renault Duster. Очікувана вартість товарів — майже 1,1 мільйона гривень. Перший транспортний засіб у департаменті благоустрою та інфраструктури оцінили в 420 тисяч гривень, другий — у 628 тисяч гривень.

У той же час дилер продає ці автомобілі за майже удвічі меншу ціну. Так, Renault Logan можна придбати за 288,9 тисяч гривень (дешевше на 131,1 тисяч гривень, або на 45%).

Автомобіль Renault Duster дилер пропонує за 374,9 тисяч гривень (дешевше на 245,1 тисяч гривень, або на 60,5%).

З якою метою департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради знадобилися два легкових автомобілі, не повідомляється.

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради очолює заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Михайло Лисенко.

Нагадаємо, Михайло Лисенко отримав 88 тисяч гривень премій за перші чотири місяці 2020 року.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: