Дніпровська міськрада порушила постанову Кабміну

14 вересня 2020 о 12:56 - 10235

adminadmin


Дніпровська міськрада порушила постанову Кабміну

Попри усі карантинні обмеження, заборони та заклики лікарів про відмову від скупчень людей, 12 вересня у Дніпрі провели масове святкування Дня міста. Десятки тисяч людей пліч-о-пліч знаходилися на різноманітних локаціях впродовж цілого дня.

Така подія обурила міністра охорони здоров’я Максима Степанова й він закликав керівництво Дніпра бути відповідальними перед своїми громадянами через проведення урочистих заходів під час святкування Дня міста. Про це він заявив під час щоденного брифінгу МОЗ, 13 вересня.

«Сьогодні мережу облетіли світлини з дня святкування дня міста Дніпро, на якому зібралися тисячі людей. Така легковажність місцевої влади обурює, адже вони усвідомлюють, які ризики має COVID-19. Розумію, що зараз йдуть політичні процеси, але от так брати й проводити концерти, масові заходи? Я вже навіть не говорю, що такі заходи взагалі заборонені постановою Кабміну. І заборонені вони саме через те, що загрожують виникненню нових спалахів хвороби», – зазначив міністр.

Максим Степанов також наголосив, що лише декілька людей з COVID-19, які були присутні на святкуванні, можуть інфікувати сотні й тисячі людей, а це може призвести до перенавантаження медичної системи.

Варто зазначити, що організатори святкування можуть отримати штраф.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: